Witamy na stronie Szesnastki Mrugnięcie

Dzisiaj na tablicy

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele

Świetlica szkolna zaprasza na Wielkanocny Kiermasz Świąteczny. Uzbierane fundusze zostaną w większości przekazane na rzecz Hospicjum Cordis w Mysłowicach. Chętnych rodziców, nauczycieli i dzieci zapraszamy do pomocy! Możesz pomóc na dwa sposoby: kupując ozdobę na kiermaszu, który odbędzie się 25-26 marca lub biorąc udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną (samodzielnie wykonaną). Prace należy przynosić do 21 marca do świetlicy szkolnej. Przyniesienie pracy na konkurs wiąże się z wyrażeniem zgody na sprzedaż jej na kiermaszu. Każdy wkład jest mile widziany. Razem możemy więcej. Serdecznie zapraszamy!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BEZPIECZNY INTERNET

DBI2016_zasady

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami
Dwujęzycznymi im. J. Chromika w Mysłowicach informuje,
że zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2024/2025
z obwodu szkoły, trwają od 01/02/2024 do 29/02/2024r.
Kwestionariusz zgłoszenia do pobrania ze strony szkolnej (zakładka "Rekrutacja do klasy I)